Στο χώρο του Grape Store φιλοξενούμε διάφορες οινικές εκδηλώσεις όπως μαθήματα οινογνωσίας, παρουσιάσεις κτημάτων και γευσιγνωσίες.
Ελάτε μαζί μας στον κόσμο του κρασιού δοκιμάζοντας κάθε Πέμπτη κρασιά από ένα διαφορετικό οινοποιείο, ακούγοντας τους οινοποιούς, την ιστορία, το terroir και ότι άλλο θέλουμε να μάθουμε για το κρασί.
Παρακάτω θα βρείτε το πρόγραμμα των επερχόμενων εκδηλώσεων! Στις εκδηλώσεις με (!) είναι απαραίτητη η κράτηση θέσης γιατί αφορούν περιορισμένο αριθμό συμμετεχόντων.
Επόμενη Εκδήλωση
Γευσιγνωσίες στα πλαίσια του καλοκαιρινού The Meet Market στον κήπο του Ζαππείου Μεγάρου